Eminence BETA-12CX PA Динамік
5/5
Код товару: 1086731 (BETA-12CX)
Deal
Eminence BETA-12CX PA Динамік
5/5
PA Динамік Eminence BETA-12CX PA Динамік
Eminence BETA-12CX PA Динамік
- 30 %
Eminence BETA-12CX PA Динамік
Мета використання
Тип магніту
Феритовий
Особливості
Імпеданс
8 Ohm
Потужність (ват)
250
потужність
250 W
Діапазон частот
57 Hz - 4,6 kHz
колір
Чорний
Акустика
Чутливість (дБ)
97,3
Розміри та вага
Діаметр
12"