Eminence BETA-12A-2 PA Динамік
5/5
Код товару: 813727
Як новий
Deal
Eminence BETA-12A-2 PA Динамік
5/5
Код товару: 813727
- 28 %
Як новий
В наявності 1 шт
Цей продукт наразі не можна доставити у твою країну.
PA Динамік Eminence BETA-12A-2 PA Динамік (Як новий)
Eminence BETA-12A-2 PA Динамік
- 28 %
12" replacement speaker is the perfect solution for keeping your live sound rig sounding its best. This 250W, 8 Ohm speaker is built to perform. Every American Standard Series speaker sports Eminence's ultra-strong stamped steel chassis for amazing durability. So if you need a reliable replacement speaker with exceptional sound quality, look no...
Eminence BETA-12A-2 PA Динамік
12" replacement speaker is the perfect solution for keeping your live sound rig sounding its best. This 250W, 8 Ohm speaker is built to perform. Every American Standard Series speaker sports Eminence's ultra-strong stamped steel chassis for amazing durability. So if you need a reliable replacement speaker with exceptional sound quality, look no further than the Eminence Beta-12A American Standard Series replacement speaker.
Мета використання
Тип магніту
Феритовий
Особливості
Імпеданс
8 Ohm
Потужність (ват)
250
потужність
250 W
Діапазон частот
43 Hz - 3,8 kHz
колір
Чорний
Акустика
Чутливість (дБ)
98
Чутливість
98 dB
Розміри та вага
Діаметр
12"